"Zelta rudens Siguldā!"

Svētdien, 14. oktobrī dosimies uz Siguldu baudīt krāšņākos rudens skatus!

Aplūkosim Gaujas kreisā krasta labākās skatu vietas uz Gaujas senleju. Nokāpsim arī ēnainās gravās, kur redzēsim vienu no lielākajām Latvijas dabas vērtībām — vairāk nekā 350 miljonus gadus vecos devona smilšakmeņu atsegumus ar seniem uzrakstiem. Aiziesim līdz teiksmainajam Raganu katlam un krāšņajai Daudas upītes ielejai. Ceļā iepazīsimies ar vairākām Siguldas kultūrvēsturiskajām vietām. Garantēti jauni iepaidi un jaunas zināšanas!Pārgājiens ļoti ieteicams fotomīļiem. Mēģināsim ieraudzīt to, ko citi vēl nav ieraudzījuši un veidosim fotoalbumu „Facebook” mūsu maršruta labākās foto vietas!


Dalībniekus, lūdzu, pieteikties līdz 13.10.2018. plkst. 23:00 aizpildot pieteikumu:


PIETEIKTIES PĀRGĀJIENAM!


Dalībnieku atbildība: Dalībnieku vecums no 8 – 75 gadi. Dalībniekiem ieteicams būt veselības stāvoklī. Nepilngadiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotogrāfēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Līdzi jāņem:

Ieteicami ērti mežam piemēroti apavi un lietus droši apģērbi.

Nelielai pusdienu pauzei vēlams sagatavot sviestmaizes un dzērienus (tēja, kafija vai ūdens). Pēc pārgājiena iespējams pusdienot Siguldas kafejnīcās.

Satiksme no Rīgas:

  • Vilciens „Rīga – Sigulda” atiet no dzelzceļa stacijas „Rīga” plkst.7:55 un pienāk stacijā „Sigulda” plkst.09:09.

  • Privātā autotransporta īpašniekiem jāpulcējas 9:00 Siguldā, stāvvietā dzelzceļa stacijas vai bijušās autoostas.


Starts: 9:15 Siguldā, autostāvvietā pie dzelzceļa stacijas

Finišs: Siguldā, autostāvvietā dzelzceļa stacijas. Labos laika apstākļos 14:00 —15:00. Stipra lietus apstākļos pārgājienu iespējams saīsināt.

Vēlama līdzdalība pasākumā: Brīvprātīgs ziedojums ap 5 EurUZ TIKŠANOS Siguldā!

Projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs

Aivars Jakovičs
 tālrunis: 2863-9532  e-pasts: [email protected]

 .