Iepazīsti Pārdaugavas muižiņas!

"Ceļojums uz Anniņmuižu"


Atkal sākusies ziema un laiks, kad dodamies iepazīt Pārdaugavas muižiņas. Pirmo reizi tās apceļojām gandrīz pirms gada. Tagad pagājis laiks, daudz kas ir mainījies un mums uzkrājušās jaunas zināšanas, tāpēc pasākums solās būt interesants.

Šajā sestdienā dosimies uz Anniņmuižu. Ceļā iepazīsimies arī ar Baltās muižas un Lielās muižas vietu, Kleistu muižu un Dammes muižas vietu, vairākiem vareniem dižozoliem. Ceļā, kā parasti, redzēsim un iepazīsim daudz citu kultūrvēsturisko un dabas vērtību! Pabūsim gan pilsētā, gan lauku vidē, gan Imantas mežā.

Sestdien, 28. decembrī plkst. 10.00 tiksimies Iļģuciemā, Lidoņu ielā pie pieturas “Spilves iela” (9. un 25.trolejbusa galapunktā).

Izziņas pārgājiena mērķis tuvāk iepazīties ar Pārdaugavas kultūrvēsturisko mantojumu un dabas vērtībām.

Pasākumu organizē projekts „Zaļie pārgājieni” un to vadīs kultūrvēsturiskā mantojuma speciālists un tūrisma ceļvežu autors Aivars Jakovičs


Dalībniekus, lūdzu, pieteikties līdz 27.12.2019. plkst. 23:00 aizpildot pieteikumu:

PIETEIKTIES PĀRGĀJIENAM!


Maršruta kopgarums: aptuveni 10 - 12 km, ilgums: aptuveni 4 -5 stundas. Maršruts vedīs pa ielām, lauku un meža ceļiem, kas mitrā laikā var būt arī dubļaini.

Dalībnieku atbildība: Ieteicamais dalībnieku vecums no 10. Dalībniekiem vēlams būt labā veselības stāvoklī. Nepilngadiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotogrāfēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai. Atstājot pārgājiena maršrutu ātrāk, par to obligāti jāinformē pārgājiena vadītājs!

Līdzi jāņem: Ieteicami ērti apavi un lietus droši apģērbi. Nelielai pusdienu pauzei mežā ieteicama tēja un sviestmaizes.

Sabiedriskais transports: līdz pieturai “Spilves iela” 30., 54.  autobuss, 9., 25. trolejbuss

Privāto automašīnu īpašniekiem: var novietot vietās, kur tas ir atļauts.

Pulcēšanās: 10.00 Iļģuciemā, Lidoņu ielā pie pieturas “Spilves iela” (9. un 25.trolejbusa galapunktā).

Starts:  10:10

Finišs: Ap 14.00 – 15.00 Jūrmalas gatvē pie pieturas “Muižas iela”, tuvumā arī dzelzceļa stacija “Zolitūde”

Vēlama līdzdalība pasākumā: brīvprātīgs ziedojums ap 5 Eur


Lūdzu, savlaicīgi piesakies līdz 27.12.2019. plkst. 23:00. Pasākuma dalībnieku skaits ierobežots!


UZ TIKŠANOS Anniņmuižā!

Projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs

Aivars Jakovičs
 tālrunis: 2863-9532  e-pasts: [email protected]