Privātuma politika


Kādus datus mēs ievācam un kādēļ?

REĢISTRĀCIJA

Ievāktie dati no pasākumu reģistrācijas (E-pasts, vārds, uzvārds) tiek izmantoti tikai un vienīgi saziņai ar mūsu lasītājiem. Tie netiek nodoti trešajām personām. Jūsu e-pasts var tikt izmantots reklāmas nolūkos.

Sīkdatnes

zaliepargajieni.lv izmanto sīkdatnes (“Cookies”), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotāku saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Cik ilgi mēs paturam Jūsu datus?

Atstātie komentāri, e-pasta adreses un metadati tiek paturēti bez laika ierobežojuma. Iemesls tam ir lai mēs varētu efektīvāk atpazīt sekojošus komentārus, bez iepriekšēja apstiprinājuma.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt exportētus failus, kas satur visu Jūsu informāciju kas ir pieejama mūsu serveros. Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu datu dzēšanu no mūsu serveriem. Tas gan neattiecas uz datiem, kurus mums ir jāpatur administratīvu, likumīgu vai drošības iemeslu dēļ. To izdarīt var sadaļā Par mums aizpildot sazināšanas anketu. .