"Ceļojums uz Bišu muižu"

Sestdien, 8. decembrī plkst. 10.00 tiksimies pie 10. tramvaja pieturas „Arkādijas parks” un dosimies aizraujošā ceļojumā uz leģendāro Bišu muižu.

Izziņas pārgājiena mērķis tuvāk iepazīties ar Pārdaugavas kultūrvēsturisko mantojumu un dabas vērtībām.

No Arkādijas parka iesim gar Ojāra Vācieša muzeju līdz Torņkalna mācītājmuižiņai, Vienības gatvē aplūkosim lielisko Bloka muižiņu un tālāk maršrutu turpināsim pa Bauskas ielu, kur redzēsim Frīdriha muižu un daudzus citus Rīgas vēsturei nozīmīgus objektus. Apmēram pēc sešiem kilometriem nonāksim Bišu muižā, kur apskatīsim klasicisma stilā celto Bišu muižas pili un tās parku. Muiža ir ievērojama ne tikai ar savu arhitektūru, bet arī ar to, ka tajā mūža otro pusi pavadījis izcilais vācu komponists Johans Georgs Mītels (1728-1788) – Johana Sebastiana Baha skolnieks.

Pasākumu organizē projekts „Zaļie pārgājieni” un to vadīs kultūrvēsturiskā mantojuma speciālists un tūrisma ceļvežu autors Aivars Jakovičs


Dalībniekus, lūdzu, pieteikties līdz 07.12.2018. plkst. 23:00 aizpildot pieteikumu:


PIETEIKTIES PĀRGĀJIENAM!


Dalībnieku atbildība: Dalībnieku vecums no 8 – 70 gadi. Dalībniekiem ieteicams būt labā veselības stāvoklī. Nepilngadiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotogrāfēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Līdzi jāņem: Ieteicami ērti apavi un lietus droši apģērbi.

Satiksme no Rīgas centra: 10. tramvajs līdz pieturai „Arkādijas parks”.

Privāto automašīnu īpašniekiem: Automašīnas iespējams novietot vietās, kur tas ir atļauts. Pārgājiena sākuma punktā atgriešanās ar 10. tramvaju.

Pulcēšanās: 10:00 Pie 10. tramvaja pieturas „Arkādijas parks”.

Starts:  10:15

Finišs: Pārgājiens noslēdzas Bišu muižā 10. tramvaja galapunktā laikā ap plkst. 13:00 —14:00.

Vēlama līdzdalība pasākumā: brīvprātīgs ziedojums ap 3-4 EurLūdzu, savlaicīgi piesakies līdz 07.12.2018. plkst. 23:00. Pasākuma dalībnieku skaits ierobežots!


UZ TIKŠANOS Bišu Muižā!

Projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs

Aivars Jakovičs
 tālrunis: 2863-9532  e-pasts: [email protected]

 .