Pārgājiens

Ceļojums uz Pleskodāli!


Sāc jauno rudens sezonu ar svaigiem iespaidiem un jaunām zināšanām! Trešdien, 16. septembra vakarā dosimies pārgājienā no Āgenskalna uz Pleskodāli!

Ceļojumu sāksim Slokas un Kalnciema ielu krustojumā, iesim pa Ernestīnes ielu līdz Margrietas ielai un pa to uz Zasulauka stacijas, bijušā kūrorta un Zasulauka manufaktūras rajonu. Tālāk dosimies pa interesantu Kalnciema ielas posmu uz Pleskodāli, kur apskatīsim daudzus kultūrvēstures pieminekļus, to skaitā bijušās Pleksodāles muižas centru. Maršruts noslēgsies pie autobusa pieturas, no kurienes būs iespējams atgriezties centrā vai maršruta sākuma punktā. 

Pārgājienu sāksim 18:00 pie Slokas un Kalnciema ielas krustojuma (pie Latvijas Valsts vēstures arhīva, Slokas iela 16). Ap 21:0021:30 nonāksim maršruta noslēguma punktā Pleskodālē. 

Pasākumu vadīs kultūrvēsturnieks Aivars Jakovičs.

Dalībniekus, lūdzu, pieteikties līdz 15.09.2020. plkst. 22:00 aizpildot pieteikumu:

  REĢISTRĒTIES PĀRGĀJIENAM! 

Šajā pārgājienā reģistrēsim ne vairāk par 50 dalībniekiem!

Informācija par pārgājienu:

  • Maršruta kopgarums: Aptuveni 6 km, ilgums: aptuveni 3-4 stundas.
  • Līdzi jāņem: Ieteicami ērti apavi un lietus droši apģērbi.

  • Sabiedriskais transports: 5., 12., 25. trolejbuss; 30., 37., 41., 53. autobuss (pietura „Valsts arhīvs”); 1., 5.; tramvajs (pietura „Kalnciema iela”)
  • Privāto automašīnu īpašniekiem: var novietot vietās, kur tas ir atļauts.
  • Pulcēšanās: 18:00 Slokas un Kalnciema ielu krustojumā pie Latvijas Valsts vēstures arhīva (Slokas iela 16).
  • Starts: 18:05
  • Finišs: Ap 21:0021:30 pie veikala “DEPO” Kārļa Ulmaņa gatvē. Atgriešanās pārgājiena sākumpunktā vai pilsētas centrā ar 22., 32. vai 43.autobusu
  • Vēlama līdzdalība pasākumā: Brīvprātīgs ziedojums ap 5 Eur.

Lūdzu, savlaicīgi piesakies līdz pārgājiena priekšvakaram plkst. 23:00

REĢISTRĒTIES PĀRGĀJIENAM! 

Dalībnieku atbildība:Ieteicamais dalībnieku vecums no 10 gadiem. Dalībniekiem vēlams būt labā veselības stāvoklī. Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši.

Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotogrāfēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai. Atstājot pārgājiena maršrutu ātrāk, par to obligāti jāinformē pārgājiena vadītājs!

Tikšanās vieta

UZ TIKŠANOS Pleskolādē!

Projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs

Aivars Jakovičs
 tālrunis: 2863-9532  e-pasts: [email protected]