Rudens Gaujas mežniecībā


Sāc septembri ar vēl nebijušiem piedzīvojumiem Gaujas mežniecībā! Svētdien, 16. septembrī dosimies uz Garkalnes novadu — Latvijas baraviku paradīzi, raudzīt turienes mežu vērtības.

Iepazīsimies ar dažādiem mežu biotopiem un tipiem – silu, mētrāju, lānu u.c. Vērosim kā Daba sagaida rudeni, protams, izvērtējot Garkalnes silu barviku un brūkleņu ražu un iepazīstot meža augu pasaules daudzveidību. Ja mūs lutinās silta Saulīte, būs iespēja izpeldēties kādā no meža ezeriem. Ceļā apskatīsim Pletīzera kalnu, kāpu no, kuras Garkalne guva savu nosaukumu, veco Garkalnes baznīcu, Buļļezeru, padomju armijas atstātos militāros objektus un vēl daudz ko interesantu. Fotomīļiem būs iespēja iemūžināt krāsainas rudenīga meža ainavas! Enerģijas uzlāde nedēļai garantēta!

Dalībniekus, lūdzu, pieteikties līdz 15.09.2018. plkst. 23:00 aizpildot pieteikumu:


PIETEIKTIES PĀRGĀJIENAM!


Vidējas grūtību kategorijas maršruts

Dalībnieku atbildība: Dalībnieku vecums no 10 – 70 gadi. Lielākās grūtības saistītas pārvietošanās pa purva ciņaino reljefu, tāpēc dalībniekiem jābūt labā veselības stāvoklī. Nepilngadiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotogrāfēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Līdzi jāņem: Ieteicami ērti, izturīgi, viegli žūstoši apavi un lietus droši apģērbi. Pusdienām vēlams sagatavot sviestmaizes un dzērienus (tēja, kafija vai ūdens)

Satiksme no Rīgas:

  • Vilciens „Rīga – Sigulda” atiet no dzelzceļa stacijas „Rīga” plkst. 09:31 un pienāk stacijā „Garkalne” plkst. 10:04
  • Privātā autotransporta īpašniekiem pulcēšanās 10:00 pie dzelzceļa stacijas „Garkalne”


Starts: pie Garkalnes dzelzceļa stacijas 10:15
Maršruta garums 17 - 20 km

Finišs: labos laika apstākļos ap 16:00

Dalība par ziedojumiem: vēlams 4 - 5 EURO

PIETEIKTIES PĀRGĀJIENAM!


Pasākumu organizē projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs
Aivars Jakovičs tālrunis: 2863-9532 e-pasts: [email protected]